www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2228145
To ogłoszenie obejrzano 31 razy.
Dodano:
2018-01-31
Kategoria:
pozostałe
Województwo:
cały kraj
Opieka seniora w Niemczech - zadzwoń do nas!
Firma Pflege mit Herzen 24 zatrudni opiekunki osób starszych w miejscowości Leverkusen
STAN ZDROWIA POOPIECZNEJ:
Wiek: 88 lat Wzrost: 150 cm Waga: 53 kg
Podopieczna cierpi na demencję, która objawia się przede wszystkim poprzez zaburzoną orientacją czasową. Ma problemy z sercem oraz osteoporozę. Ma założony cewnik (niewydolność nerek). Głownie leży w łóżku, bardzo dużo czasu przesypia, przemieszcza się jedynie na wózku, jest bardzo osłabiona, może ustać chwilę o własnych siłach. Podopieczna przesypia noce. Wymaga wsparcia przy czynnościach pielęgnacyjnych. Wstaje o 7:30, spać idzie o 20:00. Należy motywować podopieczną do picia. 2x w tygodniu przychodzi ergoterapeuta, 2x w tygodniu fizjoerapeuta, 1x w tygodniu inna opiekunka na 2h popołudniu.
Obowiązki:
Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. Prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe.
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym – 100 m2 z ogrodem (jest ogrodnik). Niedaleko domu są sklepy. Do dyspozycji na miejscu rower. Dla opiekunki pokój z oddzielną łazienką. Jest internet+połączenia do PL
Przychodzą 3 panie do pomocy - Córka która bardzo często pomaga opiekunce, chce by mama miała jak najlepiej, pani Irena (Polka mieszkająca w sąsiedztwie) przychodzi na każdą prośbę opiekunki do pomocy (wystarczy do niej zadzwonić), pflegedienst przychodzi codziennie by pomóc przy higienie, podaniu leków, obsłudze cewnika, w okolicy mieszka dużo Polaków.
Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Kontakt:

Ogłoszenie 1692 z 28745
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.