www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2228954
To ogłoszenie obejrzano 54 razy.
Dodano:
2018-02-16
Kategoria:
biznes i usługi
Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Warszawa
JACEK KUR – DORADZTWO FINANSOWE – WARSZAWA
Cena:
0
KREDYT MIESZKANIOWY DLA CIEBIE!

JACEK KUR – DORADZTWO FINANSOWE – WARSZAWA

Profesjonalne, kompleksowe i bezpłatne doradztwo finansowe – Warszawa i dla klientów z okolicznych miejscowości. Jeśli chcesz kupić mieszkanie albo wybudować dom i poszukujesz odpowiedniej oferty finansowania, zapraszam do skorzystania z moich usług.

Jako doradca finansowy z wieloletnim doświadczeniem wiem, jak pomóc moim klientom w znalezieniu najlepszych ofert – umów się na spotkanie i dowiedz się, jaki kredyt hipoteczny będzie dla ciebie najlepszy!

Jacek Kur – Centrum Kredytów Hipotecznych
ul. Kasprowicza 68 lokal 4
01-949 Warszawa

Tel. 22 299 34 40
http://jacekkur.pl/

CZYM ZAJMUJE SIĘ DORADCA FINANSOWY?

Doradca finansowy to specjalista, który doradza klientom w doborze najlepszych ofert finansowych. Pod uwagę bierze różne produkty bankowe i porównuje je, wykorzystując specjalne narzędzia takie jak kalkulator kredytowy. Oprócz tego doradca kredytowy pomaga klientom w całym procesie ubiegania się o finansowanie – od momentu obliczenia zdolności kredytowej aż do wypłaty środków.

JACEK KUR – DORADCA FINANSOWY – WARSZAWA

Jako doradca kredytowy działam już od wielu lat – prowadzę Centrum Kredytów Hipotecznych, którego zadaniem jest doradztwo kredytowe. Warszawa jest moją siedzibą i tutaj koncentruję swoją działalność.

Do skorzystania z moich usług doradztwa finansowego zapraszam wszystkie osoby, które chcą znaleźć dla siebie najlepszy kredyt na mieszkanie, dom, remont czy przebudowę wśród gąszczu ofert bankowych.

Doradztwo finansowe oferowane przeze mnie jest całkowicie bezpłatne! Jako doradca finansowy zarabiam przez wypłaty otrzymywane z banków, które wybrali moi klienci.

Moje doradztwo kredytowe wybrało już wielu inwestorów – mam nadzieję, że ty również zdecydujesz się na dołączenie do ich grona. Sprawdź moje opinie zaprezentowane na stronie, aby dowiedzieć się, dlaczego warto!

ZAPEWNIAM KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ:

• Moje doradztwo kredytowe polega na sprawdzeniu ofert 25 banków działających w Polsce i doradzeniu, jaka oferta będzie najlepsza dla klienta.
• Dokładnie obliczam zdolność kredytową moich klientów, a także doradzam, jak można ją zwiększyć, czy uzyskać wyższą sumę.
• Zapewniam bezpieczeństwo transakcji – sprawdzam dla klientów umowy, a także pomagam w sprawdzeniu stanu prawnego nieruchomości, bezpieczeństwa dewelopera.
• Wskazuję, jakie dokumenty należy zebrać, aby uzyskać kredyt hipoteczny, sprawdzam dokumentację i wypisuje na jej podstawie wnioski kredytowe.
• W imieniu moich klientów negocjuję z bankami i deweloperami, aby zapewnić im najlepszą ofertę z możliwych.
• Wyjaśniam moim klientom wszystkie zasady uzyskania pożyczki oraz cały proces pozyskania finansowania – odpowiadam na każde pytanie.
• Współpracuję również z zaufanymi rzeczoznawcami i notariuszami.

Dokładny zakres usług, który obejmuje doradztwo finansowe w moim biurze, można znaleźć na stronie internetowej. W razie dodatkowych pytań pozostaję zawsze do dyspozycji – proszę skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo.

DORADZTWO KREDYTOWE – WARSZAWA. UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE JESZCZE DZI Ś!

Chociaż w Internecie można znaleźć różne kalkulatory kredytowe, to jednak wybranie odpowiedniej oferty na ich podstawie nie jest tak proste, jak może się wydawać. Właśnie dlatego specjalistyczne doradztwo finansowe to najlepszy wybór – masz pewność, że doradca kredytowy sprawdzi aktualne oferty i wskaże, które będą dla ciebie najkorzystniejsze. Na miejscu może również obliczyć twoją zdolność kredytową i pomóc ci w jej podniesieniu.

Moim klientom zapewniam profesjonalne, kompleksowe i bezpłatne wsparcie jako niezależny doradca finansowy – Warszawa to miasto, w którym jestem do twojej dyspozycji. Zapraszam serdecznie do umówienia się na spotkanie w dogodnym terminie – do każdego z moich klientów podchodzę w sposób indywidualny i zawsze znajdę dla ciebie czas, aby pomóc ci w podjęciu najlepszej decyzji!

Jacek Kur – Centrum Kredytów Hipotecznych
ul. Kasprowicza 68 lokal 4
01-949 Warszawa

Tel. 22 299 34 40
http://jacekkur.pl/

Kontakt:
Jacek Kur
Tel. 22 299 34 40
http://jacekkur.pl/
Kontakt:
Tel. 22 299 34 40

Ogłoszenie 1293 z 28664
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.