www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2229129
To ogłoszenie obejrzano 23 razy.
Dodano:
2018-02-20
Kategoria:
biznes i usługi
Województwo:
zachodniopomorskie
Business Taxi - przewozy osób nowym autem
Oferujemy wynajem nowoczesnego samochodu Kia Sportage z 2017 roku z kierowcą. Posiadamy licencje i certyfikaty, które są wymagane do przewozu osób. Gwarantujemy Państwu przede wszystkim uczciwość, bezpieczeństwo, wygodę oraz komfort jazdy. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu. Głównym założeniem jest nie tylko zadowolenie pasażerów, ale również przyjemna atmosfera na całej trasie. Obecni Klienci z pewnością cenią nas za profesjonalizm, wiarygodność, punktualność oraz elastyczność obsługi i możliwość dopasowania się w miarę możliwości do potrzeb Klienta.

Nasza firma powstała z myślą o Klientach najbardziej wymagających, którzy cenią sobie wysoką jakość, komfort, bezpieczeństwo, niezależność i profesjonalizm. Fundamentem naszej działalności jest wynajem luksusowego samochodu prowadzonego przez kierowcę, który swoimi umiejętnościami zapewnia pasażerom spokojną, przyjemną i bezpieczną jazdę. Dysponujemy nowoczesną Kią w kolorze białym.

Nasza oferta to bogaty wachlarz propozycji. Zapewniamy wygodne przewozy do innych miast. Ponadto oferujemy komfortowy i bezpieczny transfer na lotniska. Dowozimy między innymi na lotniska w Szczecinie (Goleniowie), Berlinie, Poznaniu, Gdańsku. Zapewniamy odbiór z domu, hotelu lub innego miejsca. Do Państwa dyspozycji oddajemy eleganckie auto oraz doświadczonego kierowcę.

Oferujemy Państwu bezpieczny i komfortowy przewóz osób w luksusowym samochodzie. Auto spełnia standard Business Taxi, bo to Kia Sportage w wersji Business Line. Jednym z najczęściej wybieranych przez klientów kierunków jest trasa Szczecin-Berlin. Gwarantujemy optymalny dobór trasy, profesjonalizm oraz minimum formalności.

Więcej informacji znajda Państwo na stronie internetowej www.businessline.com.pl

Zaprasza do kontaktu z nami.
Kontakt:
Sławomir Gucwa
tel: 535 366 663
mail: silvermoney.szczecin@wp.pl

Ogłoszenie 1234 z 28685
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.