www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2229419
To ogłoszenie obejrzano 45 razy.
Dodano:
2018-02-25
Kategoria:
biznes i usługi
Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Warszawa
Wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa
Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą. Pozwoli to na lepsze gospodarowanie budżetem.
Stłuczka? Żaden problem. Wiemy, jak dużym utrudnieniem jest brak samochodu. Łatwo i szybko znajdziemy i dopasujemy auto zastępcze.
Niekiedy sytuacja w firmie wymaga czasowego zwiększenia floty. Dzięki nam stanie się to łatwiejsze.
Niektóre projekty wymagają samochodów o specyficznej budowie. Z nami dopasują Państwo auto do swoich potrzeb.
Przeprowadzka dla wielu osób jest bardzo uciążliwa, ze względu na problem z transportem rzeczy. Oferujemy odpowiedniej wielkości auta, umożliwiające sprawny przewóz.
Dodatkowe korzyści
Koszty wypożyczenia auta do celów służbowych zgodnie z ustawą możecie Państwo zaliczyć jako koszty uzyskania przychodu. Wypożyczenie jest więc doskonałym sposobem na oszczędzanie. Wypożyczony samochód nie figuruje w waszych ewidencjach środków trwałych, a wciąż można tym samym odzyskać kwotę przeznaczoną na wynajem. To rozwiązanie sprawdziło się już w wielu przedsiębiorstwach, które z uwagi na kryzys ograniczają zakupy środków trwałych lub decydują się na leasing odwrócony. Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie jest nie tylko korzystny, ale także bardzo prosty.
Nasi klienci posiadają różne cele i potrzeby. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zapewniamy najwyższy poziom obsługi. Rozwiązania szyte na miarę oraz sprawny i szybki proces przekazania auta to nasze znaki rozpoznawcze. Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie i okolicach to najlepszy wybór. Warto postawić na sprawdzoną firmę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
http://www.bziuk.pl

Kontakt:
Bziuk Sp.z o.o.o
888 888 047

Ogłoszenie 1063 z 28671
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.