www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2229759
To ogłoszenie obejrzano 13 razy.
Dodano:
2018-03-03
Kategoria:
praca
Województwo:
cały kraj
Opieka nad samotną Panią w NEUSS - od 22.03 (nr ref. 9102)
Work Express Sp. z o.o.
Opieka nad samotną Panią w NEUSS - od 22.03
Szukasz pracy w opiece?
My znajdziemy ją dla Ciebie!

EKSTRA PREMIA ŚWIĄTECZNA

KRAZ: nr 9102 praca stała

Opis oferty: o Opieka nad 85-letnią Panią o Pani jest osobą poruszającą się przy pomocy laski o Podopieczna mieszka sama o Chorująca na : nadciśnienie oraz inkontynencję o Noce przespane o Dostęp do Internetu, telefonu, tv o Osobna łazienka o Do dyspozycji samochód - wymagane czynne prawo jazdy (ekstra dodatek)
o Stawka 1520 euro brutto o Data rozpoczęcia : 22.03.2018 o Miejsce pracy : 41470 Neuss

Miejsce pracy: Neuss

Wymagania: o Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi o Czynne prawo jazdy - WARUNEK KONIECZNY o Dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Pożądane: o Kursy, referencje i podziękowania od rodzin

Obowiązki: o Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi o Pomoc w codziennych czynnościach o Prowadzenie gospodarstwa domowego o Dotrzymywanie towarzystwa

Oferujemy: o Składki ZUS od 4443 złotych brutto - pełny etat o ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - 1520 euro brutto o GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 każdego miesiąca (EURO / PLN) o Zwrot kosztów podróży o Dokument A1 / karta EKUZ o Życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów - TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24/7) o Możliwość powrotu w to samo miejsce o Opiekę rzecznika pracownika o Opcja zakupu biletu przez firmę dla pracownika

BONUSY:
o POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro o Dodatek za czynne prawo jazdy - 50 euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia o Mobilny Rekruter - Nie możesz przyjechać do nas? My przyjdziemy do Ciebie! (dotyczy woj. śląskiego) o Masz problem z komornikiem? Udzielimy Ci bezpłatnej porady!

Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.
Kontakt:
Work Express Sp. z o.o.

Ogłoszenie 788 z 28632
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.