www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2229837
To ogłoszenie obejrzano 43 razy.
Dodano:
2018-03-05
Kategoria:
nieruchomości
Województwo:
podkarpackie
Miejscowość:
Lesko
Na sprzedaż dom mieszkalny 124m2, HUZELE
Cena:
225000
Na sprzedaż dom mieszkalny murowany składający się z parteru, piętra, poddasza użytkowego, piwnicy i jednostanowiskowego garażu położony w miejscowości Huzele, w ciągu działek zabudowanych domami mieszkalnymi jednorodzinnymi.
Budynek usytuowany na działce o pow. 0.0641 ha uzbrojonej we wszystkie media przy drodze asfaltowej prowadzącej w stronę Tarnawy Dolnej.

Nieruchomość podłączona do kanalizacji gminnej, woda z wodociągu wiejskiego oraz własnej studni głębinowej. Ogrzewanie piecem węglowym i na ropę, woda podgrzewana piecem gazowym.

Powierzchnia użytkowa budynku: 124 m2.

Parter (o pow. 49 m2) i piętro (o pow. 49 m2) z identycznym układem pomieszczeń składającym się z: korytarza, 2 pokoi, kuchni, łazienki. Na poddaszu (o pow. 26 m2) wydzielono korytarz i 4 pokoje. W budynku znajduje się również przestronna piwnica ze spiżarnią składającą się z 3 odrębnych pomieszczeń.

Pokoje jasne, ustawne, dobrze doświetlone dużymi oknami (przeważająca część budynku wyposażona w stolarkę okienną plastikową), z dostępem do 3 balkonów od strony wschodniej (z widokiem na pobliską rzekę San) i kolejnym balkonem od strony zachodniej (z widokiem na las).

Przed domem wygospodarowano niewielki ogródek z drewnianym domkiem letniskowym.

Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi publicznej, regularnie odśnieżanej w sezonie zimowym. Ponieważ dom wzniesiony został w latach 70-tych wymaga stosownego remontu.

Atutem oferty jest lokalizacja posesji. Budynek znajduje się w odległości:

ok. 50 m od rzeki San,
ok. 1 km od miasta Leska,
ok. 1,5 km od wyciągu narciarskiego w Weremieniu,
ok. 17 km od Zalewu Solińskiego,
ok. 50 km od wysokich partii Bieszczad.
Bliskie sąsiedztwo rzeki i lasu sprawia, że oferta jest szczególnie polecana osobom szukającym spokojnego miejsca do zamieszkania i wypoczynku lub zainteresowanym prowadzeniem działalności agroturystycznej o charakterze całorocznym. Miejsce spodoba się również wędkarzom, jako że na tym odcinku Sanu regularnie odbywają się krajowe i międzynarodowe zawody wędkarskie.

Finalizacja sprzedaży możliwa od zaraz.

Cena ofertowa: 225.000 zł.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą.

Nr oferty: 12/2017

GG.NIERUCHOMOŚCI
tel. 608373798
Kontakt:
608373798

Ogłoszenie 906 z 28754
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.