www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2229851
To ogłoszenie obejrzano 26 razy.
Dodano:
2018-03-05
Kategoria:
zwierzęta
Województwo:
cały kraj
Luna, sunia tricolor z radarkami, okaż jej serce a ona Cię pokocha!
Cześć jestem Luna. Trafiłam do schroniska z gminy Ludwin. Przebywałam w opuszczonym gospodarstwie, bez ludzi, bez miłości. To co mi się przytrafiło pozostawię dla siebie. Ludzie którzy po mnie przyjechali uratowali mi życie. Byłam bez jedzenia, bez wody z piątka szczeniąt. Jedno z nich nadal jest ze mną w schronisku.
Mam ok 8 lat. Pracowników schroniska znam i się ich nie boję nawet łapę podaję, jednak gdy zobaczę obcego człowieka uciekam lub trzymam się z dala.
Jestem grzeczna, mogę mieszkać w kojcu z ocieplaną budą. Jestem w stanie zaufać i pokochać jednak potrzebuje czasu i cierpliwości. Całe swoje życie spędziłam w kojcu więc nie wiem czy odnajdę się w domu. Jestem już starszym psem więc nie wiem czy cierpliwie zniosę małe dzieci.
Potrzebuje miłości, bezpieczeństwa i spokoju. Jeśli jesteś w stanie mi to dać zadzwoń i mnie poznaj.
Luna jest wysterylizowana, posiada chip i szczepienia. Luna boi się własnego cienia jednak do osób które przy niej pracują jest otwarta podaje łapę daje się głaskać w nowym domu pewnie się otworzy jednak każdy głośniejszy hałas może powodować że będzie zlękniona. Przebywa w schronisku w Krzesimowie woj. Lubelskie.

Tel. 691-522-924
Kontakt:

Ogłoszenie 809 z 28679
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.