www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2230022
To ogłoszenie obejrzano 12 razy.
Dodano:
2018-03-08
Kategoria:
Praca
Województwo:
cał‚y kraj
Oferta dla Pielęgniarki / Stourport-upon-Severn / 16.00 funtów/godz.
Klient Prowork.PL, brytyjski pracodawca posiadający ekskluzywnydomopieki w Anglii pilnie zatrudni pielęgniarkę na zmiany nocnedo pracy z osobami starszymi. Praca dla pielęgniarkiw domu opieki w Stourport-upon-Severn/ hrabstwo Worcestershire. Jeśli szukasz stabilnej pracy jako pielęgniarkaw UK - zarejestruj się na www.prowork.pl i przyślij cv w j. angielskim. Ciekawa oferta pracy dla pielęgniarkiod kwietnia2018!

Lokalizacja: Stourport-upon-Severn / hrabstwo Worcestershire, Wielka Brytania
Termin rozpoczę™cia: kwiecień 2018
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 16.00 funtów brutto godz.
Kategoria: Opieka medyczna (domy opieki/szpitale)

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca posiadający duże doświadczenie w branży medycznej i dom opieki o wysokim standardzie usług zatrudni wykwalifikowanąpielęgniarkędo pracy z osobami starszymi. Dostępne stanowisko w wyspecjalizowanym domu opieki w Stourport-upon-Severn/ hrabstwo Worcestershire. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka– zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarkalub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jaki tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie /skype. Praca dla pielęgniarekw UK od kwietnia2018.

Wymagania: znajomość języka angielskiego
dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracjimogąpodjąć pracę jako opiekun osoby starszej/care assistant).
referencje z poprzednich miejsc pracy

Gotowość do podjęcia pracy w UK od kwietnia2018

Oferujemy:
Stały kontrakt (etat36godzintygodniowo). Praca na zmiany nocne.

Wynagrodzenie: 16.00 funtów brutto godz.

Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim

Możliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych

Zamieszkanie: zapewnione

Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarekw Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka/pielęgniarz w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK.

Procedura rekrutacyjna:
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilneprzysłanie cv wjęzyku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl i rejestrację na www.prowork.pl, tel. +48 22828 31 34;+48 501182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Kontakt:
Prowork

Ogłoszenie 594 z 28638
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.