www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2230039
To ogłoszenie obejrzano 37 razy.
Dodano:
2018-03-08
Kategoria:
Praca
Województwo:
Mazowieckie
Miejscowość:
Warszawa
Sekretarka/ Sekretarz - Praca dla Osoby z Orzeczeniem
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie
Kategoria: Administracja biurowa

Zakres obowiązków: o koordynowanie procesu przepływu informacji, obiegu dokumentów oraz przekazywanie dokumentów do innych działów firmy
o rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
o koordynacja wizyt gości
o obsługa połączeń telefonicznych
o obsługa urządzeń biurowych
o Inne zadania zlecone

Oferujemy: o stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
o ciekawą pracę
o możliwość zdobycia nowych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych

*Oferta pracy stałej

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr
101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Wymagania: o wykształcenie min. średnie
o praktyczna znajomość pakietu MS Office
o samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej
o wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
o wysoka kultura osobista
o orzeczenie o niepełnosprawności
Kontakt:
FallWork
Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Ogłoszenie 2338 z 28866
[Usuń to ogłoszenie]
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.