www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru: wszystkie ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 2233362
To ogłoszenie obejrzano 58 razy.
Dodano:
2018-05-16
Kategoria:
praca
Województwo:
śląskie
Pracownik sprzątający - praca stacjonarna w Bielsku – Białej
Cena:
2100
Dla naszego Klienta poszukujemy : osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :

Pracownik sprzątający – praca stacjonarna w Bielsku - Białej.

Podstawowe obowiązki:

- ręczne mycie do wysokości 3m na obszarze biur i w pomieszczeniach socjalnych oraz na hali magazynowej,
- mycie posadzek na obszarze biur i w pomieszczeniach socjalnych,
- maszynowe mycie hali magazynowej,

Wymagania:
- umiejętność pracy na samojezdnej maszynie myjącej,
- książeczka sanitarno – epidemiologiczna,
- mile widziane doświadczenie w branży usług porządkowych,
- umiejętność samodzielnej pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- punktualność,
- dokładność,

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- godziny pracy 8:00-16:00; lub 8:00-12:00; lub 16:00-20:00 ,
- wynagrodzenie 2100 brutto,

Aplikacje zawierające CV i orzeczenie o niepełnosprawności należy przesyłać na adres mailowy praca@obpon.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Kontakt:
OBPON
OBPON - praca1@obpon.pl

Ogłoszenie 296 z 28778
HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.